Shop

Попуст

Ракавици за вежбање – DryFit

600 ден 390 ден

Спортски ракавици за фитнес и боди билдинг тренинзи, направени од специјален материјал кој не се умирисува и не ја иритира кожата. Нема потреба повеќе да се чувствувате непријатно заради лошиот мирис на Вашите ракавици за вежбање.