Shop

Попуст

UV лапма за нокти 48W

1,800 ден 899 ден

Опис на производот
Без оглед на тоа дали сте почетник или искусни во изработка на нокти, овој прибор Ви е неопходен за совршен изглед на ноктите. UV лампата за гел нокти е идеална за употреба во домашни услови, но и за во професионални козметички салони.

Содржи 8 LED ULTRA и 2-4UV светла од 48 W што ја прави неверојатно моќна и брза при сушењето на гелот за нокти.
Може да се користи за гел за надградба, но и за сушење на гел лакови. Внатрешноста е обложена со рефлективен слој што овозможува совршено сушење на гелот од сите страни.

Карактеристики:

 

– 8 LED ULTRA светла и 2-4 UV

–  Може да се користи за раце и нозе

–  Погодна за гел за надградба, гел лакови

– 48 W

 

Спецификација:

–        Големина: 21×8.5 cm

–        Тежина: 440 g

–        Материјал: пластика

–        Моќност: 48W

–        Светилка: УВ (4бр.) и LED 8

–        Режим: 2 минути

–          Боја: бела

Доколку нарачате веднаш ќе добиете НА ПОДАРОК сет за нокти SALON SHAPER!

Погледнете ја новата SUN лампа од 120W на екстра ПРОМО акција за само 999 ден.