Shop

Попуст

SUP конзола (GameBoy) со 400 игри

1,350 ден 699 ден

Опис на производот

Неверојатно забавна конзола која што ќе Ви овозможи да се потсетите на сите ретро игри од Нинтендо, флипери или GameBoy. Компактна и практична да ја земете со Вас кога ќе посакате.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Одлично за подарок, колекционери, ретро гејмери, забава за сите возрасти …
 • Литиумска батерија 600mAh (rechargeable), 3-4 часа активно играње
 • 400 вградени игри
 • AV кабел – можност за приклучок во TV
 • 3.0 инчи TFT екран во боја (HD дисплеј)
 • Тежина: 191 грам
 • Димензии: 14 x 10 x 6 инчи

СЕТОТ СОДРЖИ:

 • 1 конзола
 • 1 батерија
 • USB кабел
 • AV кабел
 • Упатство
 • AV кабел
 • Упатство

Доколку сте љубител на ретро игрите, погледнете ја поевтината верзија на СУП конзолата со 400 игри и џоистик за втор играч, „гемчето“ со неколку игри или Ретро Нинтендото со 620 игри.
Можеби сте „флиперска генерација“ ? Имајте свој оргинален флипер дома со сите флиперски игри од времето!