Shop

Попуст

Slim ‘N Lift – Супер фит маица за мажи

1,200 ден 499 ден

Slim ‘N Lift – супер фит маица/стегач која Ве прави да изгледате тотално фит и заводливо. Во моменти кога не сте во најдобра форма, се осеќате „надувано“ од обилните оброци, имате вишок килограми, само облечете го и ќе го затегне секој милиметар од Вашето тело. Може секојдневно да се носи под облека, така што ќе изгледате максимално фит. Воедно ги држи телото и ‘рбетниот столб во правилна положба, ја подобрува циркулацијата и помага при болки во кичмата.

 • Изгледајте 5-10кг послабо веднаш!
 • Затегнува стомак
 • Го исправува ставот
 • Одлична потпора за грбот и ставот
 • Намалува/елиминира болки во грбот
 • Може да се носи самостојно или под облека
 • Не губи еластичност при долготрајно носење
 • Помага за побрзо опоравување после вежбање
 • Поволно за вежбање или секојдневно носење


Изгледајте од 5 до 10 килограми послабо со новиот Slim n Lift стегач за мажи… доживејте целосна трансформација на телото за само неколку минути!
Slim n Lift е лесен, удобен и невидлив (се носи под облеката).

Диетите, вежбањето и другите прескапи козметички третмани го исцрпуваат вашиот буџет, а носејќи го Slim n Lift стегачот можете да облечете 1,2 па дури и 3 пати помал конфекциски број на облека. Slim n Lift маицата за слабеење ви дава цврст „V“ облик на телото веднаш. Направен е од супер удобна ткаенина. Страничните делови на маицата се опремени со најнова технологија со која се осигурува дека сите делови на телото се затегнати, како и со помош на 12-те точки за притискање кои овозможуваат подобар ефект при обликување на вашиот стомак.

Изгледајте дури 10-на кила послабо – носете 1,2, па дури и 3 конфекциски броеви помала облека – без диети, напорно вежбање и скапи третмани. Се што треба е само да го облечете вашиот стегач-маица Slim n Lift и да уживате во трансформацијата која тој ви ја пружа.
Погледнете и други производи за слабеење, затегнување и зацврстување на Вашите мускули.
Појас за обликување и затегнување на стомакотЕлектро стимулатор за стомачните мускулиКомплет фитнес електро стимулатор за целото тело.
Има две димензии бидејќи се работи за еластичен производ (XL или XXL) наведете во следниот чекот во полето за коментар.

Опис на производот

Slim ‘N Lift – супер фит маица/стегач која Ве прави да изгледате тотално фит и заводливо. Во моменти кога не сте во најдобра форма, се осеќате „надувано“ од обилните оброци, имате вишок килограми, само облечете го и ќе го затегне секој милиметар од Вашето тело. Може секојдневно да се носи под облека, така што ќе изгледате максимално фит. Воедно ги држи телото и ‘рбетниот столб во правилна положба, ја подобрува циркулацијата и помага при болки во кичмата.

 • Изгледајте 5-10кг послабо веднаш!
 • Затегнува стомак
 • Го исправува ставот
 • Одлична потпора за грбот и ставот
 • Намалува/елиминира болки во грбот
 • Може да се носи самостојно или под облека
 • Не губи еластичност при долготрајно носење
 • Помага за побрзо опоравување после вежбање
 • Поволно за вежбање или секојдневно носење


Изгледајте од 5 до 10 килограми послабо со новиот Slim n Lift стегач за мажи… доживејте целосна трансформација на телото за само неколку минути!
Slim n Lift е лесен, удобен и невидлив (се носи под облеката).

Диетите, вежбањето и другите прескапи козметички третмани го исцрпуваат вашиот буџет, а носејќи го Slim n Lift стегачот можете да облечете 1,2 па дури и 3 пати помал конфекциски број на облека. Slim n Lift маицата за слабеење ви дава цврст „V“ облик на телото веднаш. Направен е од супер удобна ткаенина. Страничните делови на маицата се опремени со најнова технологија со која се осигурува дека сите делови на телото се затегнати, како и со помош на 12-те точки за притискање кои овозможуваат подобар ефект при обликување на вашиот стомак.

Изгледајте дури 10-на кила послабо – носете 1,2, па дури и 3 конфекциски броеви помала облека – без диети, напорно вежбање и скапи третмани. Се што треба е само да го облечете вашиот стегач-маица Slim n Lift и да уживате во трансформацијата која тој ви ја пружа.
Погледнете и други производи за слабеење, затегнување и зацврстување на Вашите мускули.
Појас за обликување и затегнување на стомакотЕлектро стимулатор за стомачните мускулиКомплет фитнес електро стимулатор за целото тело.
Има две димензии бидејќи се работи за еластичен производ (XL или XXL) наведете во следниот чекот во полето за коментар.