Shop

Попуст

Отстранувач на влакна за лице – мини депилатор (плус подарок)

1,450 ден 699 ден

Опис на производот

ИНОВАЦИЈА ВО КОЗМЕТИКАТА!
Прекрасен производ за секојдневна употреба! Брзо и ефикасно ги отстранува несаканите влакна од нежните места како надусниците, вратот, брадата, бакембардите, вегите и др.

  • Одличен за отстранување на влакенцата околу усните, вратот, обликување на веѓите и останатите делови од лицето.
  • Елегантен дизајн во форма на кармин за да можете да го имате секогаш со вас.
  • Се состои од 🖍 18К позлатена глава 🖍, која е хипоалергенична и приспособлива на сите видови на кожа.
  • Вграденото светло кое е составен дел од овој тример овозможува темелно вадење на влакната.
  • Има мало ротирачко сечило со чија помош безболно и нежно ќе ги отстраните влакната.
  • Практичен дизајн на кармин, па можете секаде да го носите со вас.
  • Производот е хипоалерген – одобрен од дерматолозите!

Доколку нарачате ВЕДНАШ, на подарок ќе добиете мини отстранувач на влакна за веѓи!