Shop

Попуст

Наочари со скриено камерче

2,420 ден 1,399 ден

Опис на производот

Регистрирајте и снимете се што гледате и тоа без да бидете забележани. Наочари со скриена мини камера 2022 серија.
КАРАКТЕРИСТИКИ:
Квалитетна поларизирана леќа.
1,5 часа напојување.
Поддржете ја максимум 32 GB TF мемориска картичка.
USB 2.0 конекција со компјутер, не е потребен драјвер.
Описи:
Моден дизајн и популарно носење.
Лесни за ракување.
Брилијантни и богати природни бои,
видео квалитетни слики.
Снимање во реално време, никогаш не дозволувајте незаборавните моменти да се оддалечат од животот.
Спецификации:
Материјал: Пластика
Боја: црна
Големина: 150 * 145 * 34мм
Формат на видео: AVI
Кодирање на видео: M-JPEG
Резолуција на видео: 720 * 480/1280 * 720 / VGA 1920 * 1080P
Стапка на видео рамка: 30fps ± 1fps
Софтвер за репродукција на медиуми: Прикачен софтвер во оперативниот систем или мејнстрим софтвер за видео играње
Формат на слика: JPG
Пиксел на слика: 5MP
Сооднос на слика: 4: 3
Компатибилен O / S: за Windows me / 2000 / XP / 2003 / vista; за Mac OS 10.4; од Linux
Напон на полнење: DC-5V
Време на полнење: Околу 1,5 часа
Интерфејс: Мини 5 пински USB
Складирање: Микро SD (TF) картичка, до 32 GB (TF картичка не е вклучена)
Батерија: Литиум полимер со голема моќност 300mAh (вградена)
СЕТОТ вклучува:
1 x HD 720P видео рекордер за очила
1 x кутија за носење
1 x USB кабел
1 x Платно за чистење
1 x Упатство за корисникот