Shop

Попуст

Hot Shapers КОМБО – Машка, женска маица и појас за слабеење

1,699 ден 699 ден

HOT SHAPERS КОМБО ПОНУДАТА ВАЖИ САМО 24 ЧАСА

Опис на производот

Hot Shapers маицата за мажи е изработенa од NEOTEX која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски… или едноставно додека одмарате или гледате телевизија. Со Hot Shapers, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!

  • Ги затега мускулите на градите, грбот, рамената и стомакот
  • Добивате поубав облик на телото
  • Помага при горење маснотии
  • Помога при губење килограми
  • Чувствувајте се посамоуверено
  • Максимално удобни
  • За секојдневно носење или за вежбање
  • Достапни големини:  L, XL, XXL, 3XLНајголемиот број 3XL е за тежина до 115кг со висина над 185цм.

Грижете се за Вашето дело и изгледајте самоуверено, заводливо и крајно атрактивно.
Погледнете и други производи за слабеење, затегнување и зацврстување на Вашите мускули.
При нарачка, во следниот чекор во полето за коментар напишете ја големината што сакате да ја нарачате (L, XL, XXL или 3XL).