Shop

Попуст

Invisible Push Up – ленти за гради

480 ден 399 ден

Опис на производот

Зголемете ја самодовербата и изгледајте крајно атрактивно и заводливо. Исклучително природен изглед на подигнати и цврсти гради без никакви неудобни аксесоари, само со Push Up лентите кои се максимално удобни и невидливи.

 • Ленти за гради со push up ефект за природно подигнати гради
 • За фустани или маички кои се носат со отворено деколте, отворен грб или без прерамки
 • Беспрекорна технологија на ласерско сечење – дизајн кој гарантира дека ништо нема да се отцртува
 • Лесно пополнети корпи
 • Без жица, за удобност и поддршка
 • Се ставаат на градите со едноставно лепење (самите ленти имаат лепенки од внатрешната страна)
 • Носете смело длабоко деколте без да се плашите дека нешто ќе ѕирне
 • Состав: полиамид 60%, памук 30%, силикон 10%
 • Подобро решение од градник – се комбинираат со се!
 • Чувствувајте се слободно и комфорно!
 • Одржување: рачно перење