Shop

Попуст

HUDA BEAUTY трепки

500 ден 340 ден

HUDA BEAUTY трепки – еден од најквалитетните и напознати брендови за женска козметика и “makeup”.
Погледнете ги и останатите производи од оваа колекција … контур и четки за контур, “highlighter”, маскара и туш, водоотпорен лепак за трепки, течна пудра, долготраен кармин, “babycream” и др.
Доколку нарачате повеќе производи во вкупен износ од над 1000 ден. доставата низ цела Македонија ќе Ви биде бесплатна.
Погледнете ги пакетите кои ги нудиме на временски попуст најдоле на почетната страна.

Шифра 100000000044 Категории:, , Тагови:, , , ,