Shop

Попуст

HUDA BEAUTY пакет / колекција

1,630 ден 1,290 ден

HUDA BEAUTY ПАКЕТ Производи: сенки, хајлајтер, маскара и туш, вештачки трепки, долготраен кармин и четкици. Овој пакет е на лимитирана временска промоција, а преостанатото време можете да го видите на почетната страна во најдолниот дел. За овој пакет ДОСТАВАТА Е БЕСПЛАТНА низ цела Македонија.

Шифра 100000000050 Категории:, , , Тагови:, , , , ,