Shop

Попуст

48W UV/LED печка за нокти + ПОДАРОК

1,900 ден 899 ден

ДОКОЛКУ НАРАЧАТЕ ВО НАРЕДНИТЕ 4 МИНУТИ, НА ПОДАРОК ЌЕ ДОБИЕТЕ И 6W МИНИ ПЕЧКА КОЈА ШТО МОЖЕТЕ ДА СИ ЈА НОСИТЕ ВО ТАШНА, РАНЕЦ, НА ОДМОРИ, ПАТУВАЊА И СЛ.

Опис на производот

Без оглед на тоа дали сте почетник или искусни во изработка на нокти, овој прибор Ви е неопходен за совршен изглед на ноктите. UV лампата за гел нокти е идеална за употреба во домашни услови, но и за во професионални козметички салони.

Содржи 15-20 комбинирани UV/LED ULTRA  светла од 48 W што ја прави неверојатно моќна и брза при сушењето на гелот за нокти.
Може да се користи за гел за надградба, но и за сушење на гел лакови. Внатрешноста е обложена со рефлективен слој што овозможува совршено сушење на гелот од сите страни.

Карактеристики:

 

– 15-20 LED/UV ULTRA светла

–  Може да се користи за раце и нозе

–  Погодна за гел за надградба, гел лакови

–  48 W

 

Спецификација:

–        Големина: 22×12.5 cm

–        Тежина: 560 g

–        Материјал: пластика

–        Моќност: 48W

Погледнете ја и 36W УВ лампа од SUN, или моќната 120W печка од SUN.