Shop

Попуст

МИНИ конзола со повеќе игри

2,000 ден 999 ден

Опис на производот

Неверојатно забавна конзола која што ќе Ви овозможи да се потсетите на сите ретро игри од Нинтендо, флипери, “гемчиња”, Gameboy, компактна и практична да ја земете со Вас кога ќе посакате.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Одлично за подарок, колекционери, ретро гејмери, забава за сите возрасти …
  • неколку вградени игри
  • 2.5 инчи LCD екран во боја (HD дисплеј)
  • Тежина: 153 грам
  • Димензии: 5,3cm x 4cm

СЕТОТ СОДРЖИ:

  • 1 конзола
  • Упатство

Доколку сте љубител на ретро игрите, погледнете го Ретро Нинтендото со 620 игри, или СУП конзолата со 400 игри
Можеби сте „флиперска генерација“ ? Имајте свој оргинален флипер дома со сите флиперски игри од времето!