Shop

Попуст

USB мини блендер (НОВ модел)

1,400 ден 699 ден

САМО ДЕНЕС НА -50% ПОПУСТ! 
Залиха: 4

Опис на производот

Опис на производот

Пренослив мини Блендер со USB полнење (НОВ 2022 МОДЕЛ)
За само неколку секунди направете го најздравиот и највкусен оброк без оглед на Вашата локација.
Овој блендер лесно се полни од power bank, лаптоп, компјутер, мобилен телефон, полнач за мобилен телефон или други усб уреди. Сечилата се изработени од не’рѓосувачки челик.
Преносливиот блендер е идеален блендирање на повеќе видови состојки, кашички за дечиња, смути и др. а заштедува време и енергија, едноставен за користење и лесен за чистење.
Мини блендерот е наменет исклучиво за меки состојки (банани, киви, јагоди, цреши, вишни, боровинки, аронија, ананас, праски, кајсии, сливи и др.)

Спецификации на производот:

– волумен: 350 мл.
– модел на мотор: DC 3.6V
– може да работи на: 10-12V
– вртежи на моторот: no load<22000rpm. load<15000
– капацитет на батерија: 2600mah