Shop

Попуст

Talking Tom – играчка за деца 2022 модел

1,200 ден 699 ден

САМО ДЕНЕС НА -50% ПОПУСТ ЗА РОДЕНДЕНОТ НА TALKING TOM 

Шифра TT-001 Категории:, , , , Тагови:,

Опис на производот

Новиот модел 2021 од забавниот мачот „Talking Tom“ сега и кај нас.
Едноставно совршен за Вашите најмили.

КАРАКТЕРИСТИКИ И ФУНКЦИИ:

  • Слушање гласови, повторвуање гласови, снимање, реакција на допир
  • Работи на батерии
  • Материјал: високо квалитетна пластика
  • Години: над 3 години
  • Тип на батерии: 3×1.5v AA

* Производот е тестиран и одобрен од меѓународни стандарди за безбедност на играчки

ОПИС

Возбудлив и секогаш интерактивен, мачорот Talking Tom!

Tom ги повторува работите што ги слуша, светкајки со ушите. Talking Tom прави звуци кога ќе ја допрете неговата рака, нога, грб или глава. Дозволете Talking Тоm да се спријатели со Вашето дете.

Уживајте во насмевките кои Talking Tom ќе ги предизвика кај Вашите најсакани.