Shop

Попуст

Спортски смарт саат (НОВО*)

1,880 ден 799 ден

ДОКОЛКУ НАРАЧАТЕ ВО СЛЕДНИТЕ 8 МИНУТИ ЌЕ ДОБИЕТЕ POWERBANK НА ПОДАРОК!

Опис на производот

Најновиот модел на спортски смарт часовник 2022 кој изобилува со функции, совршен и модерен изглед, одлична батерија и отпорен на пот.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

Чип: ARM32,
Поддржува: ios 9.0  android 5.1
Батерија: 3.7v 260m
Резолуција: 1.3″,340*340

ФУНКЦИИ:

АЛАРМ, ПОРАКИ, СААТ, КАЛЕНДАР, REMOTE СЕТИНЗИ и CAPTURE КОНТРОЛА, МУЗИКА, НОТИФИКАЦИИ, СЛИП МОНИТОР, ПРИТИСОК, ПУЛС, КИСЛОРОД, ЧЕКОРИ, КАЛОРИИ, ДИСТАНЦА, РЕСУЛТАТИ, “FIND MY DEVICE”
Часовникот е достапен во црна боја.