Shop

Попуст

Џојстик конзола (Gamepad Controller S10)

1,700 ден 999 ден

Доколку нарачате веднаш, ќе добиете на ПОДАРОК и тетрис конзола!

Опис на производот

Новитет во гејмерската индустрија. Ретро игри во нов дизајн на џојстик од модерните конзоли. Исклучително добра комбинација за забава на сите генерации.
Може да се приклучи на телевизор и да играат двајца играчи во исто време.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Направено од нетоксична ABS пластика
  • Безбедна и издржлива литиумска батерија