Shop

Попуст

Мини конзола со 3000 игри

1,650 ден 999 ден

ДОКОЛКУ НАРАЧАТЕ ВО НАРЕДНИТЕ 30 МИНУТИ ЌЕ ДОБИЕТЕ НА ПОДАРОК И РЕТРО ТЕТРИС КОНЗОЛА!

Опис на производот

Одличен избор на мини конзола со 3000 игри, меѓу кои најпознатите спортски, пукачки, секако Супер Марио, и многу многу други.
Конзолата е со дисплеј во боја, звучници, копчиња во 4 правци, како и 4 акциони (A, B, X, Y). Има TV out за поврзување со телевизор. Мини конзолата има кабелче за полнење, батеријата е литиумска и доволно јака за да трае со часови.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

Димензии: 158mm x 68mm x 20mm
Батерија: 700mAh (3.7V)