Shop

Попуст

Magic Pad – Магична табла за пишување и цртање

599 ден999 ден

ЗАЛИХА: 5
Во наредните 12 минути, за секоја нарачка добивате ГРАТИС 8.5 инчен таблет!
⬇ За саканата ⬇ големина ⬇ изберете ⬇ димензии. ⬇

Clear

Опис на производот

Магичниот таблет е едукативно забавен уред со кој Вашето дете ќе ужива во цртање и пишување букви, за повозрасните деца решавање задачи на забавен начин и бришење само со еден клик.
LCD индуктивната површина за пишување го прави Вашето пишување или цртање уникатно без никакво одложување при користењето на пенкалото.

  • Лесен и преносен. совршен е за на училиште, канцеларија како и домашна употреба .
  • Совршен е за деловни луѓе, дизајнери, инженери, наставници, студенти, доктори, итн

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

Енергија: 1 * 120mAh копче за копче (Вградено)

Големина на екранот: 8,5 инчи, 10 инчи, 12 инчи

Големина: од 223 * 146 * 5мм

Пакетот вклучува:
1 x таблет за пишување

1 x стилизирано пенкало

Погледнете го и познатиот Magic Pad – Магичниот дисплеј за цртање со илуминантен сјај

Дополнителни информации

Димензии

8,5 инчи, 10 инчи, 12 инчи