Shop

Попуст

Караоке звучник со Bluetooth

1,680 ден 899 ден

ДОКОЛКУ НАРАЧАТЕ ВЕДНАШ, ЌЕ ДОБИЕТЕ ГРАТИС МИКРОФОН!

Опис на производот

Фантастичен караоке звучник за домашна забава или забава каде што нема електрична енергија (излети, природа, кампување и сл.)
Новиот модел на LN-32 се каратктеризира со исклучително квалитетен звук, па во секое време можете да уживате во Вашите гласовни можности 🙂

СПЕЦИФИКАЦИИ :

– Bluetooth верзија : V5.0
– Bluetooth домет : 10m
– Output Power : 5W
– Input voltage : DC5V 1000 mAh
– Користење на батерија : 3-4 часа
– Време на полнење : 2-3 часа
– Димензии : 150*93*225mm
– Support Bluetooth
– Support Micro SD
– Support Flashdisk
– Support AUX
– Support Mic
– Support LED
– Radio FM

СЕТОТ СОДРЖИ:

1* Bluetooth звучник
1* Кабел Micro usb