Shop

Попуст

JBL преносен bluetooth звучник

1,800 ден 990 ден

JBL преносниот bluetooth звчник го имаме достапен во неколку бои, во коментар при нарачка напишете каква сакате, доколку истата ја нема, ќе Ве контактираме.

JBL Charge 2+ Plus Bluetooth стерео
Преносен звучник
•Фрекфенција:75Hz–20kHz
•Ниво на бучава:80dB
•Батерија:Li-ion Polymer(3.7V, 6000mAh)
•Bluetooth технологија
•Built-in microphone
•Splashproof
•12h работа со едно полнење

Содржи:

– Звучник и USB кабелче за полнење