Shop

Попуст

Детски едукатор за учење англиски јазик

1,350 ден 699 ден

Шифра DE-001 Категории:, , , , Тагови:, ,

Опис на производот

Преубав уред за учење на англиски јазик за деца, на најзабавен начин. Децата го обожаваат! Уживаат со часови во забавна едукација.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

Едукативност: Меморија, фото-меморија, “hand-eye” координација
Материјал: ПВЦ
Боја: сина и розева
Димензии на пакувањето: ‎27.6 x 20.6 x 2.5 cm
Тежина: 329 гр.