Shop

Попуст

Ретро тетрис конзола

800 ден 399 ден

Шифра TE001 Категории:, , , Таг:

Опис на производот

Да се вратиме во времето!!! 🙂
Оваа конзола претставуваше вистинско задоволство и беше хит помеѓу сите генерации во 90-тите години (пред времето на мобилните телефони).
Тетрис конзолата е едноставна за употреба, има повеќе игри со неколку брзини и е одличен уред за забава за деца и возрасни.