Shop

Попуст

Пренослив мини блендер со USB полнење

1,500 ден 699 ден

💥НАЈГОЛЕМА АКЦИЈА ДО СЕГА💥
==УШТЕ 6 ПАРЧИЊА ОСТАНАТИ==

Опис на производот

Пренослив мини Блендер со USB полнење
За само неколку секунди направете го најздравиот и највкусен оброк без оглед на Вашата локација.
Овој блендер лесно се полни од power bank, лаптоп, компјутер, мобилен телефон, полнач за мобилен телефон или други усб уреди. Сечилата се изработени од не’рѓосувачки челик.
Преносливиот блендер е идеален блендирање на повеќе видови состојки, кашички за дечиња, смути и др. а заштедува време и енергија, едноставен за користење и лесен за чистење.
Мини блендерот е наменет исклучиво за меки состојки (банани, киви, јагоди, цреши, вишни, боровинки, аронија, ананас, праски, кајсии, сливи и др.)

Спецификации на производот:

– волумен: 380 мл.
– модел на мотор: DC 3.6V
– може да работи на: 10-12V
– вртежи на моторот: no load<22000rpm. load<15000
– капацитет на батерија: 2000mah