Shop

Попуст

Магнетен полнач за кола

2,400 ден 799 ден

Опис на производот

Магнетен полнач за во автомобил со држач на сензори. Исклучително практичен за секојдневни потреби. Овозможува брзо бежично полнење и голема прегледност на мобилниот уред за време на возење. Монтирањето е за само неколку секунди, овозможува лесна достапност на телефонот и придонесува за многу побезбедно возење. Не се потребни алатки за монтирање! Кога телефонот го ставате близу 3 см до инфрацрвената област за авто-сензори на држачот на телефонскиот автомобил, ширината на држачот може флексибилно да се прилагоди за автоматско задржување телефони со големина од 4.0 “-6.0”. Работи со сите смартфони што поддржуваат wireless charging, без оглед на големината или формата.

СЕТОТ ВКЛУЧУВА:
– Магнетен (бежичен полнач)
– Завртка и прицврстувач
– Кабелче
– Упатство


*** НОВО на пазарот! ***