Shop

Попуст

Летечки спајдермен

1,250 ден 499 ден

Опис на производот

Летечки SPIDERMAN – Играчка за деца со омилениот суперхерој на најмалите!

Оваа играчка Летечки SPIDERMAN има сензор за допир, односно кога ќе полета и почне да паѓа надолу доволно е само да ја поставите раката пред леталото и таа повторно ќе се издигне на горе. Исто така има извонредни и светлечки ефекти за дополнително задоволство и забава.

【 Време на летање】:
Време на лет 8-10 минути, време за полнење преку USB 20 минути.
Куклата е изработена од еколошки безбедни и нетоксични материјали.

СЕТОТ ВКЛУЧУВА:

  • Летечки SpiderMan
  • USB кабел за полнење на вградена батерија
  • Димензија: 21х12 см

Погледнете ја и летечката принцеза/самовила за Вашите најмили принцези