Shop

Попуст

Летечка принцеза/самовила

1,250 ден 499 ден

Уште 2 часа и 7 минути од ПРОМО ЦЕНАТА

КЛИКНЕТЕ ТУКА ЗА ЛЕТАЧКИ СПАЈДЕРМЕН/CAPTAIN AMERICA

Опис на производот

Принцеза за сите мали принцези!!! Преубаво изненадување за Вашата мала принцеза. Уште поубав подарок за нечиј роденден!
Вашите дечиња ќе уживаат во присуството на оваа преубава летечка играчка.

Автоматски дизајн на индукција】:
Летање нагоре и надолу, лесен за ракување. Автоматска индукција, при согледување на предмети за време на летот, автоматски ќе лета нагоре.
Како да се користи】:
Отворете го прекинувачот, држете ги нозете на летачката самовила, нека почнат крилата со ротација, а потоа држете ја левата рака! Летачките самовили започнуваат со ротирање со мала брзина, потоа ќе достигне до одреден лифт по полетувањето. Постојат индукциски предаватели и приемници на дното на куклата. Кога ќе го вклучите прекинувачот, тој ќе светне.
【 Време на летање】:
Време на лет 8-10 минути, време за полнење преку USB 20 минути.
Куклата е изработена од еколошки безбедни и нетоксични материјали.

Погледнете го и летечкиот Спајдермен.