Shop

Попуст

Елегантно пенкало со камера (аудио и видео)

2,180 ден 999 ден

ДОКОЛКУ НАРАЧАТЕ ВО ОВОЈ МОМЕНТ, ДОБИВАТЕ НА ПОДАРОК POWERBANK!

Опис на производот

Елегантно/бизнис пенкало со мала скриена камера. Има функција и на пенкало со црна кугла и мастило. Има 240 mAh литиум јонска батерија која Ви нуди најмногу 2 часа време на снимање.


КАРАКТЕРИСТИКИ:

* Се во едно – мини DV (видео снимање), DC (фотографирање), USB диск на елегантно пенкало за пишување

* Пријателски наклонет за корисниците (ракување со едно копче со LED индикатор)

* Видео и аудио снимање во реално време со евиденција на датум и време

* Вградена литиумска батерија за полнење со висок капацитет

* Репродукција на компјутер Windows Media Player

* Поддршка за микро SD / TF картичка до 16 GB (Micro SD / TF картичката не е вклучена)

СПЕЦИФИЈАКЦИЈА:

* Резолуција на видео: AVI формат, 720x 480 пиксели @ 30fps

* Резолуција на фотографија: JPG формат, 1280 × 1024 пиксели

* Режим на компресија на видео: M-JPEG

* Интерфејс со голема брзина USB 2.0

* Plug and Play (нема потреба од вдрајвери и инсталација)

* Систем за поддршка: Windows ME / 2000 / XP / Vista; Mac OS: Linux

* Големина: 140мм х 12мм

СЕТОТ СОДРЖИ:

* 1 x Елегантно пенкало

* 1 x Кабел за полнење со USB