Shop

Попуст

Блендер – Amazing Bullet

3,600 ден 1,799 ден

Amazing Bullet блендерот е новитет во кулинарството, специјално направен да ги задржи најскриените хранливи состојки од храната! Овозможете му на Вашето тело да ја прими потребната енергија! Минералите, ензимите, протеините … се останува во оброкот! 
На овој производ ДОСТАВАТА Е БЕСПЛАТНА!

Опис на производот

Amazing Bullet блендерот е новитет во кулинарството, специјално направен да ги задржи најскриените хранливи состојки од храната!
Овозможете му на Вашето тело да ја прими потребната енергија! Минералите, ензимите, протеините … се останува во оброкот!

КАРАКТЕРИСТИКИ:

– сет од 21 парче
– патентирани сечило
– мал и компактен за чување
– лесен е за одржување и миење
– еден оброк дневно, доволен за здрав живот

Amazing Bullet целосно ги разложува замрзнатото овошје, јаткастите плодови и семките за вашето тело да може да ги апсорбира и искористи. Направете им највкусно смути на Вашите најмили. Погрижете се да имаат здрави оброци бар еднаш во денот.

НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ ПО СПЕЦИЈАЛНАТА ПРОМОТИВНА ЦЕНА ОД САМО 1799 ДЕНАРИ!